צילומי הריון

שלום וברוכים הבאים לעמוד מקצועי שלי של צילום הריון!

בנוסף לעבודה שלי כמעצבת גרפית התחלתי תחום חדש במקצוע שלי - צילומי הריון.

להגיד לכם את האמת, לצלם נשים שנושאות בתוכן חיים חדשים, נשים שיוצרות חיים חדשים, אימהות שמטורפות על ילדיהן מהרגע שנודע להן על הריונן, אימהות שמקריבות את גופן, את בריאותן ואת סדר יומן בשביל לתת חיים חדשים ליצור קטנצ'יק שטרם הכירו אותו - זה אחד הדברים המדהימים והמרתקים שעשיתי עד כה.

הקונספט שלי זה צילומים בטבע. אני אוהבת טבע, אני אוהבת לצלם בטבע, אני אוהבת לעבוד בטבע, ואני אוהבת את תוצאות הצילום בטבע. אין מה להשוות בין צילומים צבעוניים ושטופי שמש לצילומים על רקע לבן או שחור תחת תאורה לבנה מלאכותית (יש צילומים שדווקא סטודיאו יותר מתאים להם, אבל זה לא המקרה שלנו...). אני אוהבת חופש, מחוץ לקופסה סגורה. מה יותר יפה מזה? הריון – חידוש החיים. טבע – חידוש וחיים אין סופיים! הטבע  מעניק לי כל כך הרבה חופש לדמיון ופעולה, כמעט כל תמונה מספרת סיפור אחר ומצוירת במכחולים שונים ומגוון צבעים.

המליצו לחברות ומי שמעוניינת לקבל בוק מקורי + מצגת מוזמנת ליצור איתי קשר במייל:

כל הצילומים המופיעים בפוסט הזה ובעמוד הפייסבוק פורסמו לאחר קבלת אישור מפורש מהמצטלמת המופיעה בתמונות הללו. מלוא זכויות היוצרים המופיעים בפוסט זה שמורים ל-Nati ול"אמנות קולינארית או להיות שף לעצמך" בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, להציג בפומבי או לעשות כל שימוש מסחרי או פרטי בכל או בחלק מתכניו של הפוסט, כולל תמונות.

שלכם באהבה,

נטלי 


תגובות

הוסף רשומת תגובה

רשומות פופולריות